Dwie Historie

Tworzenie strony internetowej dla DwieHistroie.pl, stanowiło dla mnie wielkie wyzwanie. Wiedziałem, że muszę stworzyć stronę, która pozwoli na wyeksponowanie piękna ich pracy oraz przedstawienie jej w najlepszym świetle.

Współpraca z Sewerynem była bardzo istotna, ponieważ chciałem dokładnie poznać jego styl oraz podejście do fotografii. Na podstawie tych informacji stworzyłem projekt strony internetowej, który pozwalał na prezentację jego prac w sposób profesjonalny i przyciągający wzrok.

W procesie tworzenia strony zwróciłem szczególną uwagę na to, aby zdjęcia były wyeksponowane w sposób przejrzysty i atrakcyjny dla użytkowników. Dodatkowo, strona została zaprojektowana w taki sposób, aby łatwo nawigować po niej i szybko odnaleźć interesujące użytkownika informacje.

W końcowym efekcie udało mi się stworzyć stronę internetową, która idealnie oddaje piękno fotografii wykonywanej przez mojego klienta. Seweryn był bardzo zadowolony z wykonanej pracy, ponieważ dzięki stronie mógł przedstawić swoje prace szerszej publiczności oraz zyskać nowych klientów.

Info
Date:

2023-04-24